Wiktor – pokoje

Budynek Wiktor posiada 150 miejsc w pokojach 1-, 2- i 3- osobowych oraz w pokojach typu studio (dla 4 osób). Każdy pokój jest wyposażony w telewizję, telefon, łazienkę z prysznicem oraz Wifi, niektóre posiadają balkon z widokiem na ogród, natomiast okna w pokojach bez balkonu wychodzą na rzekę Poprad.

Na terenie Wiktora znajduje się baza zabiegowa z zakresu hydroterapii, balneoterapii, fizykoterapii, inhalacji i rehabilitacji ruchowej. Budynek jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Pokój 2-osobowy typu A

Pokój 2-osobowy większy – jasny, kolorowy pokój przeznaczony dla 2 osób, wyposażony w dwa pojedyncze łóżka o wymiarach 90 cm x 200 cm oraz łazienkę z prysznicem, telewizor, bezpłatny Internet Wi-Fi i telefon. W zależności od wyboru pokój tego typu, może być on z widokiem na ogród z balkonem lub z widokiem na rzekę i tarasy bez balkonu. Barwy dominujące to biel, pomarańcz i żółty.

Powierzchnia pokoju z łazienką 19,76 m2.

Skontaktuj się z nami

Pokój 2-osobowy typu B

Pokój 2-osobowy mniejszy – jasny, kolorowy pokój przeznaczony dla 2 osób, wyposażony w dwa pojedyncze łóżka o wymiarach 90 cm x 200 cm oraz łazienkę z prysznicem, telewizor, bezpłatny Internet Wi-Fi i telefon. W zależności od wyboru pokój tego typu, może on być z widokiem na ogród z balkonem lub z widokiem na rzekę i tarasy bez balkonu. Barwy dominujące to biel, pomarańcz i żółty.

Powierzchnia pokoju z łazienką 14,44 m2.

Skontaktuj się z nami

Pokój rodzinny typu studio

Pokój rodzinny typu studio (2+2) dla 4-osób – są to dwa pokoje 2-osobowe ze wspólnym balkonem z widokiem na ogród, połączone korytarzem, ze wspólną łazienką. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, bezpłatny Internet Wi-Fi oraz telefon. W studio są cztery pojedyncze łóżka o wymiarach 90 cm x 200 cm.

Powierzchnia pokoju studio z łazienką 37,43 m2.

Skontaktuj się z nami

Pokój 3-osobowy

Pokój 3-osobowy z widokiem na górską rzekę Poprad przeznaczony dla 3 osób, wyposażony w trzy pojedyncze łóżka o wymiarach 90 cm x 200 cm, łazienkę z prysznicem, telewizor oraz telefon. Dodatkowym atutem jest balkon z widokiem na ogród. Posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.

Powierzchnia pokoju z łazienką m2.

Skontaktuj się z nami

Pokój 1-osobowy

Pokój 1-osobowy pokój przeznaczony dla 1 osoby, wyposażony w łóżko o wymiarach 90 cm x 200 cm, łazienkę z prysznicem, telewizor oraz telefon. W zależności od wyboru pokój tego typu, może być on z widokiem na rzekę i tarasy z balkonem lub bez. Barwy dominujące w pokoju to biel, pomarańcz i żółty. Każdy pokój posiada dostęp do Internetu Wi-Fi.

Powierzchnia pokoju z łazienką 14,10 m2.

Skontaktuj się z nami

Witaj,

Kontynuuj