Część Pensjonatowa Wiktor II – pokoje

Część pensjonatowa Wiktor II to drugi budynek, który pomieści łącznie 18 osób w pokojach 1-, 2- i 3- osobowych. Polecany jest w szczególności grupom zorganizowanym, ceniącym swoje towarzystwo oraz spokój. Goście Wiktora II mają dostęp do wszystkich atrakcji Wiktora, jednocześnie pozostając w przytulnej i rodzinnej atmosferze mniejszego budynku. Tutaj można zabrać ze sobą swojego pupila.

Pokój 110

Pokój położony na parterze przeznaczony dla 3 osób, wyposażony w trzy pojedyncze łóżka o wymiarach 90 cm x 200 cm, łazienkę z prysznicem, telewizor oraz telefon. W pokoju znajduje się stolik z trzema krzesełkami, komoda oraz duża szafa. Pokój posiada dostęp do Internetu Wi-Fi.

Skontaktuj się z nami

Pokój 111

Pokój położony na parterze przeznaczony dla 1 osoby, wyposażony w łóżko o wymiarach 90 cm x  200 cm, łazienkę z prysznicem, telewizor oraz telefon. W pokoju znajduje się stolik z krzesełkiem, nakastlik oraz szafa. Pokój posiada dostęp do Internetu Wi-Fi.

Skontaktuj się z nami

Pokój 112

Pokój położony na półpiętrze przeznaczony dla 2 osób, wyposażony w dwa pojedyncze łóżka o wymiarach 90 cm x 200 cm, łazienkę z prysznicem, telewizor oraz telefon. W pokoju znajduje się stolik z dwoma krzesełkami, komoda oraz duża szafa. Pokój posiada dostęp do Internetu Wi-Fi.

Skontaktuj się z nami

Pokój 113

Duży pokój 3-osobowy położony na półpiętrze przeznaczony dla 3 osób, wyposażony w trzy pojedyncze łóżka o wymiarach 90 cm x 200 cm, łazienkę z prysznicem, telewizor oraz telefon. Posiada duży balkon z widokiem na budynek główny, a z bocznego okna rozpościera się widok na rzekę Poprad. W pokoju znajduje się stolik z trzema krzesełkami, komoda oraz duża szafa. Pokój posiada dostęp do Internetu Wi-Fi.

Skontaktuj się z nami

Pokój 210

Duży pokój 3-osobowy położony na pierwszym piętrze przeznaczony dla 3 osób, wyposażony w trzy pojedyncze łóżka o wymiarach 90 cm x 200 cm, łazienkę z prysznicem, telewizor oraz telefon. Posiada duży balkon z widokiem na budynek główny. W pokoju znajduje się stolik z trzema krzesełkami, komoda oraz duża szafa. Pokój posiada dostęp do Internetu Wi-Fi.

Skontaktuj się z nami

Pokój 211

Pokój położony na pierwszym piętrze przeznaczony dla 1 osoby, wyposażony w łóżko o wymiarach 90 cm x 200 cm, łazienkę z prysznicem, telewizor oraz telefon. W pokoju znajduje się stolik z krzesełkiem, nakastlik oraz szafa. Pokój posiada balkon i dostęp do Internetu Wi-Fi.

Skontaktuj się z nami

Pokój 212

Pokój położony na pierwszym piętrze przeznaczony dla 1 osoby, wyposażony w łóżko o wymiarach 90 cm x 200 cm, łazienkę z prysznicem, telewizor oraz telefon. W pokoju znajduje się stolik z krzesełkiem, nakastlik oraz szafa. Z pokojowego balkonu można zobaczyć rzekę Poprad. Pokój posiada dostęp do Internetu Wi-Fi.

Skontaktuj się z nami

Pokój 213

Pokój posiadający duży balkon z którego z jednej strony rozpościera się piękny widok na górską rzekę Poprad, a z drugiej strony widać budynek główny. Pokój ten położony jest na drugim piętrze przeznaczony dla 2 osób, wyposażony w dwa pojedyncze łóżka o wymiarach 90 cm x 200 cm, łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon oraz stolik z dwoma krzesełkami. Pokój posiada dostęp do Internetu Wi-Fi.

Skontaktuj się z nami

Pokój 214

Mały pokój 2-osobowy położony na drugim piętrze przeznaczony dla 2 osób, wyposażony w dwa pojedyncze łóżka o wymiarach 90 cm x 200 cm, łazienkę z prysznicem, telewizor oraz telefon. Posiada balkon z widokiem na budynek główny. Pokój posiada dostęp do Internetu Wi-Fi.

Skontaktuj się z nami

Witaj,

Kontynuuj