środa 22.06.2022

Larens Professional

Drodzy Goście od niedawna możecie skorzystać u nas z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na twarz

Pracujemy na polskich naturalnych produktach marki Larens Professional, które regenerują skórę dojrzałą wymagającą wsparcia.Zawierają koktajl skoncentrowanych składników, działających wielokierunkowo, w celu osiągnięcia skóry głęboko nawilżonej, ujędrnionej i pobudzonej do regeneracji. Skóra jest wygładzona, odprężona, zmarszczki są wyraźnie spłycone, a owal twarzy uniesiony. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu!

piątek 3.06.2022

Pijalnia Zdrojowa wody Anna

Drodzy Goście i turyści odwiedzający Żegiestów zapraszamy do odwiedzania naszej pijalni Zdrojowej wody Anna . Pijalnia funkcjonuje codziennie przez cały rok w godzinach 9:00-17:00. Każdy turysta zmęczony długim spacerem przez okoliczny park może odpocząć w pijalni i skosztować naturalnej wody. 

Mineralna woda Anna była pierwszym ujętym źródłem w Żegiestowie

Jej eksploatacja rozpoczęła się w 1846 roku. Jest to lecznicza szczawa wodorowęglanowo – wapniowo – magnezowa, żelazista o mineralizacji 2571 mg/dcm3. Picie wody prosto ze źródła smakuje lepiej 🙂

#pijalniawody #źródłoanna #UzdrowiskoŻegiestów#Cechini#ŁopataPolska#wodymineralne#ŻegiestówZdrój#DolinaPopradu

poniedziałek 23.05.2022

Rowery i Kijki Nordic Walking

Gościom naszego ośrodka pragniemy zapewnić dostęp i wszelkie możliwości do poznania piękna naszej okolicy i ścieżek rowerowych, dlatego wprowadziliśmy usługę jaką jest wynajem rowerów oraz kijków Nornic Walking. Gwarantujemy, że podziwianie walorów naszej gminy z perspektywy roweru i spacerów  to niezapomniane przeżycie.

CENNIK

Witaj,

Kontynuuj