poniedziałek 23.05.2022

Rowery i Kijki Nordic Walking

Gościom naszego ośrodka pragniemy zapewnić dostęp i wszelkie możliwości do poznania piękna naszej okolicy i ścieżek rowerowych, dlatego wprowadziliśmy usługę jaką jest wynajem rowerów oraz kijków Nornic Walking. Gwarantujemy, że podziwianie walorów naszej gminy z perspektywy roweru i spacerów  to niezapomniane przeżycie.

CENNIK

piątek 22.04.2022

Nowość w naszym Sanatorium! Komora Hiperbaryczna

Drodzy Goście w naszym sanatorium posiadamy KOMORĘ HIPERBARYCZNĄ.

KOMORA HIPERBARYCZNA NADLENIA ORGANIZM, A TYM SAMYM STYMULUJE WZROST KOMÓREK MACIERZYSTYCH, KTÓRE WSPOMAGAJĄ REGENERACJĘ CAŁEGO ORGANIZMU.

BADANIA NAUKOWE DOWODZĄ, ŻE LECZENIE TLENEM HIPERBARYCZNYM DOPROWADZA DO WIELU POZYTYWNYCH PRZEMIAN FIZYCZNYCH, BIOCHEMICZNYCH I FIZJOLOGICZNYCH. POPRAWIA KRĄŻENIE KRWI I POZWALA OPÓŹNIĆ PROCESY STARZENIA SIĘ. Czytaj więcej


piątek 1.04.2022

BASEN/SAUNA dla osób z zewnątrz

W naszym ośrodku posiadamy mały basen (5mx5m) z dyszami masującymi i kompleksem mini saun (sauna fińska, łaźnia parowa i kabina na podczerwień) który do swobodnego korzystania czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 16:00 do 20:00 , a niedzielę od 14:00 do 20:00 po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Wcześniej odbywają się w nim zabiegi rehabilitacyjne ogólno-usprawniające czyli gimnastyka w basenie dla kuracjuszy z naszego ośrodka.

Witaj,

Kontynuuj