piątek 2.12.2022

U nas Mikołaj jest wcześniej!


Kochani! U nas Mikołaj jest wcześniej dlatego w niedzielę grudnia 2022 wszystkie dzieci wstęp na basen z sauną i grotą solną mają bezpłatnie!! Zapraszamy od godziny 14:00!
środa 30.11.2022

Masaż twarzy bańką chińską

Masaż bańką chińską to jeden z najpopularniejszych zabiegów na twarz w obecnych czasach. W celu wykonania masażu używamy szklanych baniek za pomocą których możemy poprawić przepływ limfy oraz ujędrnić i odmłodzić skórę twarzy. Widoczne efekty można zauważyć już po pierwszym masażu, jednak podczas kuracji w sanatorium warto zrobić sobie serię zabiegów.

Odpowiednio częste masowanie twarzy za pomocą baniek chińskich naprawdę działa! Produkt ten wykorzystuje próżniowe zasysanie skóry, przez co przyczynia się do natychmiastowego pobudzenia cyrkulacji krwi i drenażu limfatycznego. Dodatkowo rozluźnia spięte mięśnie.

Bańka chińska przynosi mnóstwo dobroczynnych efektów takich jak: poprawa krążenia krwi, dotlenienie, odżywienie i uelastycznienie skóry, stymulacja do produkcji kolagenu, rozluźnienie napięcia mięśni twarzy oraz działa relaksacyjnie poprawiając i korygując owal twarzy.

środa 23.11.2022

BLACK FRIDAY 2023


Takiej okazji nie możecie przegapić  z okazji Black Friday -40% rabatu na wszystkie karnety (grota solna, basen z sauną fińską, stoły do ćwiczeń  lub 4 wejścia na komorę hiperbaryczną) #sanatorium #wiktorcechini #żegiestów

Skorzystaj z okazji! Teraz taniej o 40%
——————————————-
 18 471 72 68
 Żegiestów, Łopata Polska 24

Witaj,

Kontynuuj