poniedziałek 16.01.2023

Dzień Babci i Dziadka

Już niedługo dzień Babci😍🌺 dlatego spraw prezent swojej Babci 👳‍♀️w postaci relaksacyjno-liftingującego zabiegu na twarz 💐 🌷😍 #dzieńbabci #spa #sanatorium #wiktorcechini #medical #żegiestów

Dla Dziadka proponujemy masaż relaksacyjny płonąca świecą 🙂

piątek 2.12.2022

U nas Mikołaj jest wcześniej!


Kochani! U nas Mikołaj jest wcześniej dlatego w niedzielę grudnia 2022 wszystkie dzieci wstęp na basen z sauną i grotą solną mają bezpłatnie!! Zapraszamy od godziny 14:00!
środa 30.11.2022

Masaż twarzy bańką chińską

Masaż bańką chińską to jeden z najpopularniejszych zabiegów na twarz w obecnych czasach. W celu wykonania masażu używamy szklanych baniek za pomocą których możemy poprawić przepływ limfy oraz ujędrnić i odmłodzić skórę twarzy. Widoczne efekty można zauważyć już po pierwszym masażu, jednak podczas kuracji w sanatorium warto zrobić sobie serię zabiegów.

Odpowiednio częste masowanie twarzy za pomocą baniek chińskich naprawdę działa! Produkt ten wykorzystuje próżniowe zasysanie skóry, przez co przyczynia się do natychmiastowego pobudzenia cyrkulacji krwi i drenażu limfatycznego. Dodatkowo rozluźnia spięte mięśnie.

Bańka chińska przynosi mnóstwo dobroczynnych efektów takich jak: poprawa krążenia krwi, dotlenienie, odżywienie i uelastycznienie skóry, stymulacja do produkcji kolagenu, rozluźnienie napięcia mięśni twarzy oraz działa relaksacyjnie poprawiając i korygując owal twarzy.

Witaj,

Kontynuuj