Atrakcje

W pobliżu Wiktora znajdują się dwa duże ośrodki narciarskie:
Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla (18 km)
Jaworzyna Krynicka (21 km)

Dla gości przygotowano szeroki program imprez kulturalno-rozrywkowych, m.in. spacer po Uzdrowisku Żegiestów, wieczorki taneczne i biesiady przy ognisku z muzyką góralską na żywo.

Na życzenie gości możliwe jest także zorganizowanie spływów pontonami lub kajakami z Muszyny do Żegiestowa rzeką Poprad.

Oprócz tego, w okolicy Żegiestowa znajduje się wiele atrakcji turystycznych:
• Krynica, jedno z największych i najsławniejszych uzdrowisk w Polsce,
• Muszyna, znana przede wszystkim ze swoich źródeł mineralnych, XVII-wiecznego kościoła pw. św. Józefa, ogrodów biblijnych, sensorycznych oraz ruiny XIV-wiecznego zamku.
• Łemkowskie Cerkwie – wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO charakterystyczne budynki znajdujące się na szlaku Architektury Drewnianej.

Spływy pontonami i kajakami Doliną Popradu

W Dolinie Popradu zawitała wiosna!  Pojawiły się pierwsze grupki spływowiczów pragnących zobaczyć budzącą się przyrodę na brzegach rzeki Poprad. Spływy pontonami i kajakami odbywają się najczęściej z miejscowości Muszyna w kierunku Żegiestowa. Przed startem przeprowadzony jest krótki instruktaż, podczas którego omawiane są informacje na temat bezpieczeństwa podczas spływu. Na trasie nie może zabraknąć postoju po słowackiej stronie w karczmie u Financa. W cenie biletu jest również transport do przystani początkowej. Spływ może odbyć się pod okiem sternika lub możliwe jest wypożyczenie pontonów i spływ samodzielny. Na pontonie może płynąć od 2 do 6 osób.

Skontaktuj się z nami

Grill w góralskiej wiacie

Zapraszamy na integracyjne ogniska/grille w formie imprezy firmowej w góralskiej wiacie z przy muzyce góralskiej na żywo. Cena w zależności od wyboru menu.
Dodatkowo płatne:  Kapela Góralska (cena do ustalenia w zależności od ilości osób).

Skontaktuj się z nami

Witaj,

Kontynuuj